Wokaliści

Kasia Wilk

Współpracowała z zespołami KTO TO, Dreamland, Groovestreet a także z Mezem. Czaspismo „Machina” Umieściło ją na liście 50 najlepszych polskich wokalistek.

Ewa Farna

Na polski rynek Ewa weszła 9 listopada 2007r z płytą „Sam na sam”. Druga polska płyta ukazała się 16 marca 2009r. Album nosił tytuł „Cicho” i właśnie ten album zdobył na festiwalu Sopot Hit Festiwal- tytuł albumu roku.

Krzysztof „K.A.S.A.” Kasowski

Polski muzyk, kompozytor i podróżnik, założyciel Kapeli z Miasta Kielce. Lider pierwszej kieleckiej grupy rapowej o nazwie Zespół Downa, z którą w 1991 r. wystartował w eliminacjach do festiwalu w Jarocinie, jednak został zdyskwalifikowany z powodu wulgarnych tekstów.

Najpopularniejsze single:

„Maczo”, „Piękniejsza”, „Globalna wioska”, „Reklama”, „Noc za ściana”, „Wino marki wino”, „Być tu i teraz”, „O tym się mów”, „Jestem wszystkim czego chcesz”.

Maciej Maleńczuk

Polski wokalista i gitarzysta rockowy, poeta, a także osobowość telewizyjna. We wczesnej fazie swojej twórczości określany mianem „barda Krakowa”. Uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych.

Stachursky

Polski wykonawca muzyki z pogranicza gatunków pop i Dance .Syn jazzowego perkusisty. W młodości harcerz. W latach 80. był wokalistą rockowego zespołu Eve Boys. Był DJ-em w lokalnym radiu w Pszczynie, gdzie zaistniał pod pseudonimem Stachursky, obranym od nazwiska jego wieloletniej znajomej.

Najpopularniejsze single: „Gdy zapłaczesz”, „Typ niepokorny”, „Zostańmy razem”, „Ty i ja”.

Urszula

Polska wokalistka rockowa i autorka tekstów .Członkami zespołu artystki są: Piotr Mędrzak (Gitara),Sławomir Kosiński(gitara), Michał Burzymowski(gitara basowa), Krzysztof Poliński(perkusja), Dorota Kopka-Broniarz(chórek).

Mela Koteluk

Polska wokalistka, wykonująca muzykę z pogranicza rocka i popu. Śpiewała w chórkach w zespole Scorpions oraz u Gaby Kulki. W 2003 zdobyła drugie miejsce w VI edycji konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”. W 2011 roku Mela wzięła udział w konkursie Make More Music.

25 kwietnia 2013 została laureatką Fryderyków 2013 w kategoriach „Debiut roku” i „Artysta roku”.

Marina

Piękna i zdolna wokalistika. Wykonuje muzykę pop czerpiąc z nowoczesnych brzmień i rytmów. Wyjątkowy głos to jej największy debiut.

Maria Sadowska

Ma na koncie dziewięć solowych płyt. Jej etiuda fabularna pt. Skrzydła pokazywana była na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. w Moskwie, Tajpej, Bolonii, Barcelonie, Stambule i Paryżu.

Monika Brodka

Laureatka trzeciej edycji programu telewizyjnego IDOL. Jej debiut fonograficzny zatytułowany „Album” zdobył status złotej płyty, sprzedając się w 35 tys. Egzemplarzy.

Justyna Steczkowska

Jest gwiazdą i kobietą o nieprzeciętnej charyzmie, urodzie i głosie. Przedstawicielka gatunku gwiazd – ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Andrzej Piaseczny

Od wielu lat piosenki „Piaska” są hitami stacji radiowych. Ciepły głos, melodyjność i naturalność na scenie, to sukces tego artysty.

Kasia Cerekwicka

Wokalistka czaruje swoim mocnym i ciemnym głosem. Świetnie czuje się w klimatach RnB a na jej koncerty przychodzą fani w różnym wieku.

Doda

To obecnie jedna z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Od kilku lat jest najczęściej wyszukiwaną osobą w polskim Internecie.

Małgorzata Ostrowska

Polska piosenkarka rockowa.

Najpopularniejsze single:

“Jeśli tak miało być”, “Głupi świat”, “Pogodnych świąt”, “7.05 (Przed świtem)”, “Nie chcę, nie umiem”

“Śmierć dyskotece!”, “Słońce, które znasz” i wiele innych.

Izabela Trojanowska

Znakomita artystka zdobywa serca słuchaczy wspaniałymi piosenkami. Na koncercie można usłyszeć jej dawne przeboje oraz piosenki z nowej płyty.

i wiele innych…