Disco Polo

Weekend

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje was swoim głosem . Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski oraz Bernard Mikulski.

Piękni i młodzi

Zespół Piękni i Młodzi został założony Łomży w 2012 roku przez małżeństwo Magdalenę Narożną i Dawida Narożnego, którzy zaprosili do współpracy Daniela Wilczewskiego. Przed założeniem własnej grupy, wokaliści występowali razem w innych zespołach muzycznych. Na początku swojej działalności jako trio występowali na wielu przyjęciach weselnych.

Akcent

Polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim na przełomie 1989 i 1990 roku. Nazwa zespołu wywodzi się od sylab nazw pierwszych zespołów Zenona Martyniuka – Akordu oraz Centrum. rzez 10 lat (z przerwą w latach 1991–1993) jego skład tworzyli Zenon Martyniuk– wokalista zespołu, który do dzisiaj należy do grupy oraz klawiszowiec Mariusz Anikiel. W 1999 roku zespół opuścił Mariusz Anikiej. Od tego czasu Zenon Martyniuk występował z Arturem Kirpszą, a od 2003 roku nowym partnerem scenicznym Martyniuka jest Ryszard Warot.

MIG

Grupa została założona w 2000 roku w miejscowości Pruszkowo w powiecie płońskim. Zespół tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Pstrągowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski. W pierwszych latach istnienia, duży wpływ na twórczość zespołu miała współpraca z grupą Top One. Pierwsza piosenka zespołu to utwór Co ty mi dasz z 2000 roku.

After Party

After Party – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę z gatunku disco polo, folk, muzyka biesiadna, techno, elektroniczna muzyka taneczna (muzyka klubowa) i dance. Liderem grupy jest Patryk Pegza; razem z nim od początku istnienia grupy występują tancerze: Bartek Kołodziej i Maciej Nowak.

BOYS

polski zespół muzyczny (boysband) disco polo istniejący od 1991r.

Czadoman

Właściwie Paweł Dudek (ur. 8 lutego 1986r. ) – polski wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco- polo i dance.

Play Boys

To jeden z najmłodszych zespołów disco-polo w Polsce! Choć istnieją od 2013r. mogą pochwalić się wieloma nagrodami,a także niezliczoną ilością koncertów w Polsce i zagranicą.

i wiele innych…